Сьогодні у Сумській філармонії відбулася святкова програма, приурочена до Дня автомобіліста і дорожника України. Його відзначають щорічно в останню неділю жовтня. Про це повідомляє телеканал СТС.

Святкова програма розпочалася авторською піснею Заслуженого діяча мистецтв Валерія Козупиці та українського поета й письменника Олександра Вертіля «За Автодор». Піснями з професійним святом вітали не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерів, керівників автотранспортних підприємств.

Іван Боршош, заступник голови Сумської облдержадміністрації, звернувся до присутніх з вітальним словом. До нього приєднався голова Сумської обласної ради Володимир Токар, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг СМР Сергій Яковенко, начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк та начальник управління інфраструктури ОДА Володимир Дудченко.

За високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди професійного свята кращі працівники сфери транспорту Сумщини отримали грамоти голови ОДА, голови облради, міського голови, начальника облавтодору та начальника департаменту інфраструктури ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *