Кабінет міністрів України виділить кошти з резервного фонду у розмірі 100 млн грн на відшкодування збитків жителям Ічнянського району Чернігівської області, які могли бути спричиненими вибухами на складі боєприпасів військової частини А-1479. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Тиждень.ua.

“Сьогодні приймемо рішення про виділення 100 мільйонів на відновлення населених пунктів, там де були проблеми чи були руйнації. Я дав доручення місцевій адміністрації мобілізувати резерви для проведення цих робіт. Ну і звісно, ми проведемо розмінування та вилучення боєприпасів з території”, – заявив він.

Гройсман заявив, що пріоритетом роботи на місці було збереження людських життів.

“Все що можливо буде зруйноване чи пошкоджене, ми відбудуємо, відремонтуємо, але головне – зберегти життя”, – додав глава уряду.

Як повідомлялося, у Нацполіції спростували інформацію про випадки мародерства поблизу Ічні.

Нагадаємо, 10 жовтня станом на 8:30 вибухів у Ічнянському районі Чернігівської області не чути, також немає диму, який спостерігався раніше.

У ДСНС повідомили, що станом на 7:00, на території військового складу у Ічнянському районі Чернігівської області спостерігаються вибухи різної інтенсивності.

9 жовтня близько 03:40 у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв’язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні.

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *